Francesco Totti një ditë më parë ia ka dhënë lamtumirën Romës dhe tifozëve të këtij ekipi.

Plot 25 vite ka qëndruar te Roma legjenda Totti.

‘Goal.com’ ka bërë një formacion me yje të rinj, që kanë lindur pas debutimit të Francesco Tottit te Roma.

 

 

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.