Lucas Digne mund të largohet nga Barcelona në verë.
 Përkundër dëshirës së tij për të qëndruar, klubi katalunas ka marrë disa oferta tunduese.

Për të janë interesuar fuqishëm Interi dhe Lyoni, përcjellë “Lajmi.net”.

Favorit për shërbimet e tj është klubi italian, por oferta financiarisht më e mirë do të bëjë diferencën.

 

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit