Uncategorized

Barcelona në kërkim të ish-mesfushorit të tyre

Oriol Romeu ka dalur si objektiv befasues i Barcelonës pas një sërë performancash të shkëlqyera për Southampton, raporton Mundo Deportivo. 25 vjeçari spanjoll po konsiderohet si ‘ospion alternativ’ për Sergio Busquets, i cili dështuar të tregojë formën e tij të vërtetë në zemrën e mesfushës së blaugranëve, njofton Transferimet.com. Romeu e filloi karrierën me klubin katalunas para se të transferohej në Chelsea në vitin 2011 ...

Barcelona në kërkim të ish-mesfushorit të tyre Read More

Bale – Perez, lajm drithërues nga Spanja

Manchester United nuk heq dorë nga Gareth Bale. “Djajtë e kuq” kanë intensifikuar bisedimet me uellsianin, për ta bindur që t’i bashkohet klubit nga “Old Trafford” në verë. Sipas “Mundo Deportivo”, United po shpreson që Bale të dëshpërojë në finalen ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve, që do të ishte vula përfundimtare e largimit, përcjellë “Lajmi.net”. Lëndimet e shpeshta gjatë këtij sezoni kanë bërë që ...

Bale – Perez, lajm drithërues nga Spanja Read More

Interi transferon futbollistin e Barcelonës

Lucas Digne mund të largohet nga Barcelona në verë.  Përkundër dëshirës së tij për të qëndruar, klubi katalunas ka marrë disa oferta tunduese. Për të janë interesuar fuqishëm Interi dhe Lyoni, përcjellë “Lajmi.net”. Favorit për shërbimet e tj është klubi italian, por oferta financiarisht më e mirë do të bëjë diferencën.   Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit

Interi transferon futbollistin e Barcelonës Read More

Formacioni me yjet që kanë lindur pas debutimit të Tottit te Roma

Francesco Totti një ditë më parë ia ka dhënë lamtumirën Romës dhe tifozëve të këtij ekipi. Plot 25 vite ka qëndruar te Roma legjenda Totti. ‘Goal.com’ ka bërë një formacion me yje të rinj, që kanë lindur pas debutimit të Francesco Tottit te Roma.     Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.

Formacioni me yjet që kanë lindur pas debutimit të Tottit te Roma Read More